ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5594 / Ogłoszenia oczekujące: 5
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 658188 z dnia 2024-04-02 / OFERTA OD FIRMY

Porównaj najlepsze karty bankowe

Odkryj cały świat profitów z naszymi kartami płatniczymi, które są spełnieniem Twoich finansowych marzeń! Nasza oferta to nie tylko wybór, to gwarancja, że zawsze masz w ręku kartę, która spełni Twoje wymagania.

Dzięki naszym kartom płatniczym, możesz sycić się nie tylko płynnością finansową, ale również obfitą paletą dodatkowych zysków. Proponujemy korzystne oprocentowanie, elastyczne zasady spłaty, a także rewelacyjne programy lojalnościowe.

Porównaj najkorzystniejsze karty bankowe w jednym miejscu i wybierz tę, która po mistrzowsku konweniuje Twoim potrzebom. Bezpieczeństwo transakcji, komfortowe użytkowanie kredytu a także dostęp do prestiżowych promocji to zaledwie niektóre z plusów naszej oferty.

>>> Sprawdź kredyty na: https://www.adfinanse.pl/kat/bankowosc/finanse-oso biste/karty-platnicze/

Sprezentuj sobie szansę na finansową swobodę z naszymi kartami kredytowymi. Z nami płatności stają się prostsze, a życie pełniejsze. Złóż wniosek już teraz i zainicjuj podróż ku lepszej przyszłości finansowej!

Autor: ADF

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 44444444

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 54
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl