ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5596 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 657777 z dnia 2024-04-02 / OFERTA OD FIRMY

Ubezpieczenia - sprawdź najkorzystniejsze oferty dostępne pr

Ochrona bez granic - Twoje sielankowe jutro z naszymi ubezpieczeniami!

Poszukujesz całościowej ochrony na każdym etapie życia? Nasza oferta ubezpieczeń to klucz do sielankowego i pewnego jutra. Niezależnie od tego,czy dbasz o swój majątek, czy podróżujesz, lub troszczysz się o bezpieczeństwo na drodze, mamy dla Ciebie znakomite rozwiązania!

* Ubezpieczenia Komunikacyjne: Bezpieczeństwo na drodze to zasadnicza sprawa. Nasze ubezpieczenia komunikacyjne nie tylko ochraniają Twój samochód, ale również gwarantują Ci spokój ducha w każdej podróży. Odkryj ubezpieczenia OC, AC i Assistance przystosowane do Twoich oczekiwań!

* Ubezpieczenia Majątkowe: Twój dom to Twój azyl, a własność wymaga nadzwyczajnej ochrony. Zapewniamy całościowe ubezpieczenia domów, mieszkań, a także mienia firmowego i osobistego. Z nami możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój majątek jest bezpieczny.

* Ubezpieczenia na Życie: Myślisz o przyszłości? Nasze ubezpieczenia na życie przynoszą pewności finansowej dla Ciebie i Twoich bliskich. Odkryj elastyczne procedury, które dostrajają się do Twojego życia i zamierzeń.

* Ubezpieczenia Turystyczne: Czy to biznesowa podróż, czy egzotyczne wakacje, z naszymi ubezpieczeniami turystycznymi jedziesz bez obaw. Zapewniamy całościową ochronę, dzięki której możesz skoncentrować się na chwilach, a nie na niespodziewanych sytuacjach.

Zabezpiecz swoje jutro już teraz!

Odwiedź naszą witrynę https://www.adfinanse.pl/kat/bankowosc/ubezpieczen ia/.

Autor: ADM

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 44444444

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 81
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl