Ogłoszenia drobne Kraków Ogłoszenia drobne Kraków
www.ogloszenia.krakow.pl

Flexpool – różne prace w Holandii

OPIS STANOWISKA: Stanowisko obejmuje różnego rodzaju prace produkcyjne i magazynowe: • Praca na produkcji, przy pakowaniu, sortowaniu, kontroli jakości produktów. • Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki Praca w miejscowościach: Houten, Sliedrecht, Zaltbommel CV należy wysłać na adres: praca@abmnholandia.pl z dopiskiem „Flex” WYMAGANIA: • aktualne CV • mile widziane prawo jazdy kat. B • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym OFERUJEMY: • atrakcyjne wynagrodzenie: €9,70 - €10,71/h + dodatki zmianowe + BONUS- 50 EU po 6 przepracowanych tygodniach ( wlicza się w to kwarantanna ) • wypłata: co tydzień, po przepracowanym tygodniu • gwarancja 36 godzin na tydzień przez pierwsze 2 tygodnie • zakwaterowanie służbowe w domach jednorodzinnych • ubezpieczenie zdrowotne • legalną pracę u sprawdzonego klienta • pomoc koordynatora na miejscu • przejazd na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy- bezpłatny • pracę tymczasową Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19223. Jesteśmy polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej, która w Holandii funkcjonuje od 50 lat pod nazwą AB Midden Nederland.

Ogłoszenie nr 634116, z dnia: 2021-03-24

KONTAKT:

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.krakow.pl/634116

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy