Ogłoszenia drobne Kraków Ogłoszenia drobne Kraków
www.ogloszenia.krakow.plPRACA PRZY NAPRAWIE I RENOWACJI PALET


T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. BRANŻA: Other REGION: The Netherlands, Dongen ILOŚĆ MIEJSC: 2 My dajemy: Pracę w renomowanej firmie, funkcjonującej na rynku od ponad 15 lat. Zatrudnienie na warunkach niderlandzkich z pełnym pakietem socjalnym. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji i doświadczenia w różnych sektorach pracy. Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze oraz międzynarodowym zespole. Możliwość wyjazdu do pracy w Niderlandach, w każdy weekend oraz w ciągu tygodnia. Możliwość wyjazdu w parach i grupach ze wspólnym zakwaterowaniem. Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki:
– 10,52 € brutto/h. – UWAGA! W przypadku oddelegowania do innych prac pokrewnych, proponowana stawka godzinowa nie może wynosić mniej, niż najniższa stawka godzinowa obowiązująca w Niderlandach, czyli 9.72 € brutto/h. Co będziesz robić?
 Pracować na samodzielnym stanowisku. Ściągać z taśmy uszkodzoną paletę i dokonywać jej oględzin. Następnie będziesz wycinać uszkodzone elementy palety. Później przy użyciu odpowiednich narzędzi będziesz mocował nowe elementy. Pracować w szybkim tempie. Będziesz świetnym pracownikiem, jeśli: Jesteś dyspozycyjny i gotowy do wykonywania CIĘŻKIEJ PRACY FIZYCZNEJ. Posiadasz prawo jazdy kat. B (mile widziane). Posiadasz doświadczenie w podobnej pracy oraz w obsłudze wyżej wymienionych narzędzi (mile widziane). Jesteś dostępny do pracy również w weekendy oraz w nadgodzinach. Jesteś chętny podjąć pracę w różnych, oferowanych przez Agencję zakładach. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres praca@twojaszansa.eu Kontakt: 608-494-300 Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

Ogłoszenie nr 631909, z dnia: 2021-01-20

KONTAKT:


email:


ZDJĘCIA:


To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.krakow.pl/631909

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
www.ogloszenia.krakow.pl
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy