ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5855 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 659108 z dnia 2024-02-27 / OFERTA OD FIRMY

Schodołazy transportowe

Wysokie dofinansowanie z PFRON. Czy wiesz, że nie musisz wydawać masy własnych pieniędzy na zakup schodołaza czyli urządzenia pokonującego schody przez osoby korzystające z wózka inwalidzkiego. Dokładnie tak! Schoodłaz może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale dzięki nam zapłacisz za niego jedynie 800 zł. Jest to możliwe, nowy schodołaz za mniej niż 1000 zł. Pomagamy w otrzymaniu dopłaty z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki nam możesz otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych zupełnie za darmo. Zapraszamy do kontaktu z nami. Wytłumaczymy jak, co i gdzie należy zrobić aby otrzymać tak duże dofinansowanie z PFRON.

Cena: 800

Autor: biuro

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 697834920

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 51
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl