ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5995 / Ogłoszenia oczekujące: 3
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Książki Filmy Muzyka

Nr ogłoszenia 658316 z dnia 2024-02-18 / OFERTA PRYWATNA

Piszę teksty piosenek: Songwriter, tekściarz, muzyk

Moja pasja do metafor i słów przerodziła się w zawód, a teraz pragnę podzielić się moim talentem z Tobą. Moja twórczość to nie tylko słowa, ale również emocje, historie i melodie, które mogą nadać nowe życie Twojej twórczości.

Zapraszam Cię do zajrzenia do mojego portfolio na Songbay, gdzie znajdziesz bogatą kolekcję moich tekstów i utworów, obejmujących różnorodne style muzyczne.

https://songbay.co/portfolio/59123

Songbay to amerykańska strona, która łączy autorów tekstów piosenek z artystami i producentami.

W moim portfolio znajdziesz również piosenki, które zdobyły uznanie artystów i zostały wydane. Jest to dowód na to, że moje teksty mają potencjał, aby dotrzeć do szerokiej publiczności i wyróżnić się na rynku muzycznym.

Jeśli znajdziesz tekst z mojego portfolio na sprzedaż, który przyciąga Twoją uwagę, albo masz konkretną wizję tekstu piosenki, którą chcesz zrealizować, wystarczy napisać do mnie wiadomość. Dostosuję się do Twoich potrzeb, poprawię istniejący tekst lub stworzę coś zupełnie nowego, pasującego do Twojego stylu i przekazu.

W świecie muzyki każde słowo ma znaczenie, a ja jestem gotów dostarczyć Ci teksty, które nie tylko oddadzą emocje, ale także wyróżnią się w tłumie. Wierzę, że dobre teksty są kluczowe dla sukcesu każdej piosenki, dlatego zawsze stawiam na jakość i staranność w każdym projekcie.

Jeśli marzysz o piosence, która poruszy serca słuchaczy lub chcesz wzbogacić swój album o teksty, które przetrwają próbę czasu, to jestem gotów podjąć się tego wyzwania. Zapewniam szybką odpowiedź, profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Cena: 150

Autor: Paweł

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 72
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Książki Filmy Muzyka
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl