ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5995 / Ogłoszenia oczekujące: 3
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 657993 z dnia 2024-01-06 / OFERTA PRYWATNA

Jeśli masz komornika, To mamy dla Ciebie rozwiązanie

W Wielkiej Brytanii jest uruchomiona usługa płatnicza, której głównym celem jest ułatwienie transakcji międzynarodowych bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Bank udostępnia polski numer IBAN, i kartę Mastercard, dzięki czemu jest on akceptowany w Polsce i za granicą.
Bank jest platformą cyfrową i nie ma fizycznej obecności w Polsce, komornik nie może zająć konta dłużnika, który powierza Bankowi swoje pieniądze. Dzięki temu Twoje konto Bankowe pozostanie bezpieczne przed zasięgiem polskiego komornika, którego władza nie wykracza poza granice naszego kraju.
Organowi egzekucyjnemu będzie również trudno ustalić szczegóły rachunku na potrzeby wszelkich procedur prawnych, tak samo karty, które Bank proponuje swoim klientom.
Dzięki Bankowi możesz bez obaw otrzymywać wynagrodzenie od pracodawcy. Za pomocą swojego konta możesz także opłacać bieżące rachunki. Twoje konto jest obsługiwane w całości za pośrednictwem telefonu. Konto i zwykła karta wraz z przesyłką są bezpłatne. Dołącz do ponad 40 milionów użytkowników, którzy doceniają zalety darmowego konta.
W ofercie również posiadamy Darmową Brytyjską kartę SIM, bez żadnych umów i rejestracji!, z bezpłatną wysyłką na cały świat.
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta proszę o kontakt.

Autor: Maja

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 92
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl