ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5855 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 656815 z dnia 2023-11-08 / OFERTA PRYWATNA

Zdrowie sklep medyczny

Jesteśmy butikiem medycznym umieszczonym w Krakowie. W prezentowanej propozycji znajdziecie Panie i panowie okazałą gamę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Obiekt handlowy ma bogate doświadczenie w aspekcie oferowania artykułów dużej jakości sprzęt to rehabilitacji. W ofercie między innymi takie produkty jak stabilizatory, wózki inwalidzkie, pieluchomajtki, aparaty CPAP i masa różnych artykułów medycznych. Sklep medyczny „zdrowie” to niewątpliwie jeden z najprzyzwoiciej wyposażonych sklepów w Nowej Hucie w Krakowie i województwie małopolskim. Akcesoria wolno zobaczyć na swe oczy przed zakupem w Krakowie, otwarte cały tydzień prócz niedzieli.

Cena: 1

Autor: Albin

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 123465855

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 99
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl