ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5855 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 656362 z dnia 2023-10-08 / OFERTA PRYWATNA

Sklep internetowy z artykułami dla branży beauty

Choć pomysł sklepu od dawna siedział nam w głowach, jego otwarcie otwarcie miało miejsce 8 marca 2019 roku. Nie bez powodu wybraliśmy ten termin. Dzień Kobiet, to świetny dzień na uruchomienie kobiecego biznesu. Opiekując się córką wypróbowałam artykuły dla dzieci będące w ofercie naszego sklepu i zakochałam się w nich, a później okazało się, że nigdzie nie można ich kupić. Dlatego też postanowiłam ułatwić życie rodzicom i dać im coś, bez czego nie wyobrażam sobie mojego macierzyństwa.

Nasz sklep z artykulami higienicznymi jest skierowany dla wszystkich, którzy oczekują szybkich i sprawnych zakupów bez biegania między sklepowymi półkami. Znajdziesz u Nas m.in maseczki jednorazowe, podkłady włókninowe, rękawice jednorazowe, przyłbice, śliniaki dentystyczne, akcesoria do kąpieli, akcesoria do karmienia , wiele innych produktów. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości w dobrej cenie.

Zapraszamy

www.potrzebujetego.pl

Cena: 19

Autor: Sandra

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 721387328

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 115
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl