ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6175 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 656036 z dnia 2023-09-18 / OFERTA PRYWATNA

Inwentaryzacja w Niemczech - praca dla każdego!

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Bez doświadczenia

Nie pracowałeś nigdy przy inwentaryzacjach? A może to będzie Twoja pierwsza praca? Żaden problem. Wszystkiego nauczymy się od podstaw.

Prosty zakres obowiązków

Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to zaangażowanie i chęci do pracy. Praca polega na prostych czynnościach inwentaryzacyjnych – liczenie towaru.

Bez znajomości języka

Praktycznie wszyscy nasi pracownicy wyjeżdżają z Polski. Nie musisz się obawiać braku znajomości niemieckiego. Umiesz jeden z języków obcych? Świetnie, będzie to dodatkowy atut.

Co możemy zaoferować?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Bezpłatne zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie w Niemczech,

Składki odprowadzane również na emeryturę w Niemczech

Możliwość otrzymania zaliczki już po 2 tygodniach pracy

Stawka 13,00 € brutto/h. Twoja stawka bazowa może wynieść nawet 14,00 € brutto/h!

25% dodatku za nocną zmianę,

Duży zwrot podatku w rozliczeniu rocznym – zarabiasz nie tylko w trakcie pracy!

Wypłata w euro lub złotówkach – wedle uznania

Płatny dojazd do pracy po 1 godzinie

Gwarantowany wymiar czasowy – 120h miesięcznie

Dodatek finansowy dla kierowcy

Pełną pomoc przy organizacji kwestii formalnych

Opiekę koordynatora zarówno w trakcie trwania projektu, jak i po jego zakończeniu

Pracę dla Ciebie, Twoich znajomych, a nawet rodziców!

Nie mamy ograniczeń wiekowych, studenci czy uczniowie również mile widziani

Czego oczekujemy?

Zaangażowania

Uczciwości

Chęci do pracy

I Ciebie, jako pracownika!

W treści wiadomości prosimy o adnotację na temat stanowiska: pracownik inwentaryzacji/ kierowca pracownik inwentaryzacji

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia

Autor: MATEUSZ

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 574 773 497

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 143
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl