ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5221 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ SUPER oferty

Nr ogłoszenia 653785 z dnia 2023-05-21 / OFERTA PRYWATNA

Teksty, mowy weselne, przemówienia, slogany, toasty, reklamy

Szukasz doskonałych tekstów, które pomogą Ci wypaść świetnie podczas ważnych okazji? Znudziły Ci się klasyczne, nudne przemówienia, które nie rzucają się w oczy? Chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalnymi i unikalnymi treściami? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Oferuję profesjonalne usługi redakcyjne w zakresie pisania tekstów na zamówienie, mów weselnych, przemówień i wielu innych okolicznościowych treści. Dzięki mojemu doświadczeniu i talentowi pisarskiemu stworzę dla Ciebie wyjątkowe, spersonalizowane teksty, które idealnie oddadzą charakter Twojego wydarzenia.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji, jakie mogą Cię zainteresować:

1. Napiszę dla Ciebie mowę na ważne wydarzenie, jak ślub, chrzest, urodziny czy jubileusz. Tekst będzie spersonalizowany i emocjonalny, aby wzbudzić u odbiorców silne wrażenia i pozostać w ich pamięci na długo.

2. Przygotuję dla Ciebie teksty do prezentacji na konferencję lub szkolenie. Zapewnię, że treść będzie zarówno przystępna, jak i merytorycznie poprawna, aby zainteresować i zaangażować odbiorców.

3. Pomogę Ci w tworzeniu reklam, sloganów lub opisów produktów. Stworzę dla Ciebie unikalne i przekonujące teksty, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i skłonią ich do zakupu Twoich produktów lub usług.

4. Zajmę się przygotowaniem merytorycznie poprawnego i dobrze napisanego tekstu, jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu esejów i artykułów. Zapewniam, że tekst spełni wymagania nauczyciela lub wykładowcy.

5. Pomogę Ci w pisaniu artykułów, postów na social media lub opisów produktów, jeśli prowadzisz bloga lub stronę internetową. Przygotuję dla Ciebie treści, które przyciągną uwagę czytelników i zwiększą ich zaangażowanie.

6. Poprawię błędy językowe, stylistyczne i interpunkcyjne w Twoim gotowym tekście, aby był on perfekcyjny. Zajmę się korektą i redakcją, jeśli potrzebujesz takiej pomocy.

Jeśli potrzebujesz jakiejś innej pomocy związanej z pisaniem i redagowaniem tekstów, skontaktuj się ze mną. Postaram się pomóc Ci w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia.

Dodatkowo, oferuję także usługi redakcyjne w języku angielskim.

Cena: 50

Autor: Paweł

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 180
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: SUPER oferty
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl