ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3583 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 652712 z dnia 2023-02-23 / OFERTA PRYWATNA

Szambo betonowe cena z montażem

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas wysokiej jakości wyrobów z betonu, w szczególności szamb jednokomorowych, możliwych do nabycia w rozmaitych objętościach i wymiarach.

Betonex to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz lider na rynku produkcji kolektorów z betonu. Z uwagi na użycie najwyższej klasy materiałów, m.in. betonu minimum B20-B40, wytwarzane przez nas projekty charakteryzują się wybitnymi parametrami jakości. Innowacyjne warstwy ochronne gwarantują szczelność oferowanych zbiorników, a także zmniejszają wrażliwość na długofalowe działanie niepożądanych czynników atmosferycznych, przedłużając czas bezproblemowego użytkowania. Ponadto nasz zakład proponuje doradztwo w wyborze właściwego kolektora oraz montaż w domu klienta, a także niestandardowo długą rękojmię na wszystkie nasze wyroby. W naszej ofercie można znaleźć szamba jednokomorowe, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, a także wykonane z betonu dekle do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwogniowe.

Sprzedawane przez nas zbiorniki na ścieki wykonane są ze starannie dobranego betonu z dodatkowym zbrojeniem, dostępne w wariantach od 2000 do 12000 l. W swoich projektach skupiamy się na zbiornikach jednokomorowych, które są bardziej ekonomiczne od kilkukomorowych i chętniej wybierane przez nabywców. Takie podejście spisuje się doskonale w posesjach, gdzie odpady płynne z gospodarstwa domowego wywożone są przy użyciu szambowozu.

Nasze zbiorniki są kształtu prostopadłościanu o maksymalnych wymiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od objętości wymiary zbiornika mogą być odpowiednio pomniejszone. U góry kolektora, znajduje się komin o wysokości 50 cm, który można wykończyć zarówno deklem betonowym, jak i żeliwnym. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia w zbiorniku czujnika poziomu wypełnienia, co składa się na dodatkowe Ułatwienie w użytkowaniu. Wszystkich zainteresowanych dokładniejszą specyfikacją zaprezentowanych powyżej artykułów betonowych gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami

Cena: 1850

Autor: Alojzy

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 506397437

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 103
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.krakow.pl