ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3580 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 652711 z dnia 2023-02-23 / OFERTA PRYWATNA

Kliknij aby zobaczyć źródło

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych specjalistycznych produktów z betonu, w szczególności szamb jednokomorowych, możliwych do nabycia w różnych pojemnościach i wymiarach.

Betonex to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, a także lider w dziedzinie produkcji kolektorów z betonu. Ze względu na użycie najlepszej klasy substratów, m.in. betonu minimum B20-B40, nasze realizacje cechują się wybitnymi wskaźnikami jakości. Nowoczesne warstwy zabezpieczające zapewniają nieprzepuszczalność wykonywanych kolektorów oraz ograniczają wrażliwość na długotrwałe działanie niepożądanych czynników atmosferycznych, wydłużając czas bezawaryjnego użytkowania. Dodatkowo nasza firma proponuje doradztwo w dobraniu odpowiedniego kolektora oraz montaż w domu klienta oraz długoterminową rękojmię na wszystkie nasze instalacje. W naszym asortymencie dostępne są szamba betonowe, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, a także betonowe włazy do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwpożarowe.

Sprzedawane przez nas zbiorniki na ścieki wyprodukowane są z odpowiednio wybranego betonu ze specjalnym zbrojeniem, możliwe do nabycia w pojemności od 2000 do 12000 l. W swoich projektach skupiamy się na zbiornikach jednokomorowych, które są tańsze od kilkukomorowych i chętniej wybierane przez klientów. Takie rozwiązanie spisuje się idealnie w posesjach, gdzie nieczystości z gospodarstwa domowego zabierane są z użyciem wozu asenizacyjnego.

Oferowane przez nas zbiorniki są formy prostopadłościanu o maksymalnych wielkościach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od objętości parametry kolektora są proporcjonalnie mniejsze. U wylotu kolektora, umieszczony jest komin o wysokości 50 cm, który można przykryć zarówno pokrywą betonową, jak i żeliwną. Ponadto istnieje możliwość wbudowania w kolektorze czujnika poziomu zapełnienia, co składa się na kolejne Ułatwienie w eksploatacji. Każdego zainteresowanego szczegółową specyfikacją naszych wyrobów betonowych serdecznie zachęcamy do kontaktu

Cena: 1900

Autor: Antoni

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 505397439

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 108
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.krakow.pl