ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4625 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi dla firm

Nr ogłoszenia 649293 z dnia 2022-11-24 / OFERTA OD FIRMY

Wirtualne biuro Kraków sp. z. o. o.

W wirtualny biurze w Krakowie zajmujemy się nie tylko odbieraniem poczty, ale także świadczymy inne usługi biurowe, administracyjne i księgowe.

Odbieranie listów adresowanych do firmy wbrew powszechnemu przekonaniu jest czasochłonne. W przypadku listów poleconych z potwierdzeniem doręczenia musimy podpisać w dwóch miejscach, aby listonosz wydał dokument. Zaletą poczty jest jednak to, że doręczyciel przychodzi najczęściej do biura o tej samej lub zbliżonej porze. Inaczej jest w przypadków kurierów, gdyż te osoby mogą przyjechać do wirtualnego biura w różnych porach. Nie pobieramy dodatkowych opłat za usługę odbierania korespondencji, nawet jeżeli wiąże to się to z koniecznością podpisania dokumentów, czy wypełnienia krótkiego formularza. Wszystkie te usługi są gwarantowane w cenie wirtualnego biura w Krakowie.
Adresowane do Ciebie listy są przez nas przechowywane bezterminowo w rozsądnych granicach. Nie niszczymy korespondencji , gdyż wiem, że jest ona dla Ciebie bardzo ważna. Posiadamy wystarczającej wielkości archiwa, aby mogła ona być bezpieczeństwie przechowywana. Możesz odebrać korespondencję osobiście lub przez pełnomocnika w naszym biurze co jest całkowicie bezpłatne. W takim przypadku musisz podpisać protokół odbioru, który zawiera spis odebranych dokumentów.
Jeżeli nie możesz lub nie chcesz osobiście odebrać korespondencji możemy Ci ją przesłać na wskazany adres kurierem lub pocztą, nawet raz w tygodniu. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat z wyjątkiem kosztów nadania przesyłki, w tym opłaty pocztowej oraz kosztów zakupu koperty względnie kartonu. W przypadku wyboru kuriera możesz go zamówić samodzielnie lub zlecić nam tę czynność.

Personel pomocniczy dla prawników

Wielu adwokatów i radców prawnych powierzyło nam prowadzenie swojego biura. W pracy prawnika konieczne jest wykonywanie także wielu prostych czynności, które z powodzeniem może wykonać sekretarka lub asystentka prawnika. Jeżeli początkującego adwokata nie stać na zatrudnienie pomocy biurowej lub asystenta może skorzystać z naszej pomocy. Nasi pracownicy pełnią funkcję asystentów administracyjnych i prawnych. Asystent administracyjny może umawiać spotkania z Klientami, zarządzać kalendarzem swojego przełożonego, odbierać telefony, adresować listy i je wysyłać, wykonywać kopie dokumentów, wprowadzać dane do systemu i wykonywać inne podobne czynności, które nie wymagają znajomości prawa i posiadania kierunkowego wykształcenia. Asystent prawny natomiast może w sposób merytoryczny pomóc adwokatowi i radcy prawnemu w świadczeniu usług prawnych. Asystentem prawa może być osoba, która ukończyła studia prawnicze lub aplikant przygotowujący się do wykonywania zawodu prawniczego. Asystent prawny nie może świadczyć usług samodzielnie, gdyż jego czynności wymagają zatwierdzenia przez prawnika. W relacji z Klientem funkcjonuje adwokat lub radca prawny, a jego asystent przygotowuje projekty pism i innych dokumentów, dzięki czemu adwokat może skupić się na najważniejszych kwestiach. Asystent prawny to nie jest jednak sekretarka, raczej można go porównać do studenta medycyny, który przygotowuje się do wykonywania zawodu, jednak nie może samodzielnie leczyć.
Przestrzeń coworkingowa dla prawników

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prawnik pracował w przestrzeni coworkingowej. Oczywiście muszą być wówczas spełnione dodatkowe wymogi wynikające z ustaw korporacyjnych oraz zasad etyki, takie jak chociażby prawidłowe i zgodne ze stanem faktycznym oznaczenie lokalu. W przypadku prawników szukających wirtualnego biura w Krakowie ważne jest także to, aby mieli dostęp do tak zwanych silent roomów. Są to pomieszczenia, które dzięki izolacji akustycznej nie przepuszczają dźwięku. Najczęściej pomieszczenia takie są lokalizowane w przestrzeni open-spece jako jej trwały lub nawet przenośny element. Odmiana tego rodzaju pomieszczeń są tak zwane budki akustyczne, które przypominają budki telefoniczne znane nam z historii, jednak ich cel jest całkowicie inny. Służą one do zapewnienia możliwości odbycia rozmów telefonicznych w ciszy i spokoju. Pomysł na budki akustyczne powstał za pewne w większych korporacjach, gdzie rozmowy pracowników pracujących na wspólnej przestrzeni często były uciążliwe dla innych osób. W przypadku natomiast prawników ważny jest aspekt bezpieczeństwa i poufności. Szczegóły prowadzonych spraw mają charakter poufnym, a pełnomocnicy są ustawowo zobowiązani do zachowania ich w tajemnicy. Prawnicy powinni pracować w wspólnie na jednej przestrzeni. Nie dopuszczamy w naszym wirtualnym biurze w Krakowie co do zasady do sytuacji, w których prawnik wykonywał, by pracę w przestrzeni dostępnej dla innych zawodów. Wspólna praca prawników w jednym miejscu bardzo często owocuje nawiązaniem współpracy, a nawet założeniem nowych Kancelarii. Naszych Klientów, którzy nie są adwokatami lub radcami prawnicy przestrzegamy natomiast przed usługami Kancelarii bez uprawnień , które są zmorą polskiego rynku. Wiele naszych Klientów została przez takiego firmy oszukane, dlatego jesteśmy wyczuleni na tym punkcie. Prawnicy są jedną z najliczniejszych grup, która korzysta z usług wirtualnego biura w Krakowie, W profesji tej wymagana jest duża wiedza i ciągłe jej zgłębianie. Największy sukces osiągając prawnicy, którzy zajmują się specjalistycznymi dziedzinami, Z uwagi na te fakty dużą cześć prawników pracuje zdalnie, a swoje Kancelarie rejestruje w wirtualnych biurach. Zaletą naszego biura w Krakowie jest także to, że znajduje się blisko Sądów i urzędów dzięki czemu adwokat czy radca prawny ma blisko to miejsc, gdzie wykonują znaczną część swojej pracy. Udostępniamy też sale na potrzeby odbycia rozprawy online. Usługa ta skierowana jest nie tylko do pełnomocników, ale wszystkich innych przedsiębiorców.
Pełne dane naszej firmy:

WIRTUALNE BIURO KRAKÓW SP. Z O. O.

ul. Piłsudskiego 17/4

NIP: 5170428314
KRS: 0000989914
REGON: 522960279

Organ rejestrowy:
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy: 5 000 zł w całości pokryty
tel. + 48 661 745 418

witryna:
24wirtualne-biuro.pl/krakow

Cena: 39

Autor: Adam

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48661745418
  • tel. komorkowy: + 48 661 745 41

Wstecz

Ilość wyświetleń: 88
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi dla firm
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Skup aut Kraków
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.krakow.pl