ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7691 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 641050 z dnia 2021-10-13 / OFERTA OD FIRMY

Pożyczki przez Internet przez 24h

W poszukiwaniu pożyczki przez internet warto odwiedzić portal: pozyczki-24.pl , gdzie znajdziecie wyselekcjonowane oferty pożyczek online. Prezentujemy na nim tylko najlepsze oferty a co najważniejsze bezpieczne i bez pobierania opłat.
Pożyczki przez Internet na www.pozyczki-24.pl są najlepszym rozwiązaniem przy poszukiwaniu dofinansowania domowego budżetu. Znajdziesz tutaj wszystkie oferty: krótkoterminowe (chwilówki), długoterminowe (pożyczki na raty). Prezentowane pożyczki online na naszej stronie otrzymasz na dowód osobisty i bez zaświadczeń o dochodach.

Proces składania wniosku online na pozyczki-24.pl jest szybki i bardzo prosty. Zazwyczaj trwa około 5 minut. Pożyczkę online możesz mieć na swoim koncie bankowym już w 15 minut od decyzji pozytywnej.
Zamiast zaświadczenia o zarobkach (dochodach), wystarczy w formularzu (wniosku online) zadeklarować osiągany dochód (z umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, renty, emerytury, dochody z działalności gospodarczej, rolniczej i inne źródła). Traktowane jest to jako oświadczenie o dochodach, które pozwolą spłacić zaciągają pożyczkę przez internet.

Nie szukaj innych ofert w internecie. Wejść na stronę:
www.pozyczki-24.pl

Porównaj wszystkie pożyczki i wybierz dla Siebie najlepszą.
Polecamy

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 21
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (13 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl