ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7402 / Ogłoszenia oczekujące: 9
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Różne - Wszystkie \ Różne \ SUPER oferty

Nr ogłoszenia 639623 z dnia 2021-09-06 / OFERTA PRYWATNA

Freedom24 – odbierz akcje nawet o wartosci 600 eur

Promocja Freedom24 w skrócie:
Już tłumaczymy o co chodzi. Wystarczy, że zarejestrujemy się w Freedom24.com i zweryfikujemy nasz konto. W zamian otrzymujemy losową akcję o wartości nawet do 600 EUR

Oczywiście darmowa akcja od Freedom24 służy w głównej mierze to przetestowania funkcjonalności platformy. Firma pragnie w ten sposób pozyskać nowych klientów. Nowi użytkownicy zachęceni darmowym bonusem mają dzięki temu doskonałą okazję do testów

Wartość akcji, którą otrzymasz w ramach powitania w Freedom24 waha się zazwyczaj od 20 do 600 Euro. Jak twierdzą twórcy należy pamiętać, że istnieje 95% prawdopodobieństwo, że otrzymasz udział o wartości 30 Euro

Darmową akcję otrzymujemy od razu po zalogowaniu na nowo-utworzone konto. Nie musimy wpłacać żadnego depozytu i spełniać dodatkowych warunków.

Freedom24 co to za firma?
Freedom24 to platforma inwestycyjna dla początkujących i zaawansowanych. Powstała ona (jak twierdza twórcy) w odpowiedzi na potrzeby osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w inwestowaniu w akcje oraz dla osób zaawansowanych które poszukują przejrzystej platformy.

W ramach Freedom24 użytkownik może kupować akcje dostępne na całym świecie. Platforma jest częścia Freeedom Finance, które zrzesza ponad 100 000 klientów z całego globu. Jak twierdza również twórcy, za ich projektem przemawia wieloletnie doświadczenie i transparentność.

Czy Freedom24 jest bezpieczne?
Platforma inwestycyjna Freedom24 podlega licznym regulacjom i jest to firma stawiająca na bezpieczeństwo danych swoich użytkowników. Argumentami przemawiającymi „za” są:

Spółka zależna Freedom Holding Corp. z siedzibą w UE. Holding został założony w 2008 roku i posiada 75 biur na całym świecie, zatrudniając łącznie 2000 pracowników. Na dzień 1 marca 2020 roku, całkowity kapitał własny holdingu wynosi 2 mln, podczas gdy całkowita kwota aktywów klientów pod zarządzaniem wynosi 3 mln.
Jedyny broker z siedzibą w UE notowany na NASDAQ, największej na świecie giełdzie technologicznej. Akcje są notowane obok takich firm jak Apple, Google, Facebook czy Intel.
W pełni zgodni z MiFID II, ramami regulacyjnymi, które zapewniają najwyższy możliwy poziom ochrony inwestorów.
Członek Association for Financial Markets in Europe (AFME)
Sklasyfikowani przez CreditSafe jako A (bardzo niskie ryzyko).
Regulowany przez CySEC, BaFin i SEC.

Dlaczego Freedom24 płaci "darmowe pieniądze" i jak to działa?

Zamiast płacić np. kilkaset tysięcy za reklamę w telewizji, czy w gazecie - wolą po prostu zachęcić użytkowników do swoich usług bonusem, na przykład oferując darmową akcje.
Załóżmy, że 20% użytkowników stwierdzi, że aplikacja rzeczywiście jest genialna i w ten sposób zostaną lojalnymi użytkownikami.
Potwierdzenie wypłacalności promocji – jeden z zainteresowanych promocją „zgarnął” aż 308 EURO!
2

Cena: 2500

Autor: Bon

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 538378230

Wstecz

Ilość wyświetleń: 65
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: SUPER oferty
Inne ogłoszenia tego użytkownika (9 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl