ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7422 / Ogłoszenia oczekujące: 17
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 638465 z dnia 2021-08-09 / OFERTA OD FIRMY

Masaż klasyczny calego ciala

www.twojrelaks.pl

Jeśli oglądasz moja ofertę to znaczy, że szukasz czegoś wyjątkowego, czegoś co pozwoli Ci się odprężyć po pracy, zredukować ból i napięcie, po prostu się zrelaksować. Znam ten ,,ból,,. Ciągły stres, nawał pracy i jeszcze szef wymaga coraz więcej.

Masaż klasyczny całego ciała oddziałuje na tkankę skórną i mięśniową, stawy i aparat więzadłowy, układy krwionośny i chłonny, nerwowy, oddechowy, pokarmowy, wydalniczy, a także na przeminę materii. Masaż całego ciała rozpoczynam od tylnej strony tułowia, dlatego też w pierwszej kolejności masuję grzbiet i kręgosłup a następnie kark i barki. W dalszej kolejności masuje mięśnie pośladkowe a później tylne strony kończyn dolnych. Rozpoczynam od masażu ścięgna Achillesa i masuję łydkę i tylna stronę uda. W dalszej kolejności przechodzę do masażu przednich stron kończyn dolnych. Rozpoczynam od masażu palców, masuj i stronę podeszwową i grzbietową stopy. Następnie wykonuję masaż stawu skokowego, podudzia, stawu kolanowego oraz uda. Po masażu kończyn dolnych masuję powłoki brzuszne i klatkę piersiową. Na życzenie pacjenta wykonuje również masaż głowy, szyi oraz twarzy.

Mogę również skupić się wyłącznie na masażu samego kręgosłupa. W związku z tym, że mięśnie leżące najbliżej kręgosłupa są narażone na duże przeciążenia, należy je dokładnie rozmasować. Dlatego też mój pacjent układa się na w pozycji na brzuchu, zaś kończyny górne wzdłuż ciała. Ja zaś masuję kręgosłup oraz grzbiet łącząc ze sobą poszczególne techniki. Pierwszym elementem jest głaskanie mięśni przykręgosłupowych, kolejno rozcieranie mięśni, ich ugniatanie punktowe i przykręgosłupowe. Ważne jest również przełamywanie oraz rolowanie i oklepywanie mięśni przykręgosłupowych. Na końcu wykonuje pacjentowi delikatna wibrację mięsni zaś efektem końcowym jest głaskanie, aby pacjent mógł poczuć się w pełni zrelaksowany.

Cena: 100

Autor: Iwona

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 518811814

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 75
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl