ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7422 / Ogłoszenia oczekujące: 17
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 637803 z dnia 2021-07-22 / OFERTA PRYWATNA

Monter Instalacji Sanitarnych – praca w delegacjac

Stabilna i prężnie działająca polska zajmująca się instalacjami sanitarnymi zatrudni do stałej współpracy Pracowników na stanowisku:
Monter Instalacji Sanitarnych – praca w delegacjach
Miejsce pracy: Polska (delegacje)
Będziesz odpowiedzialny za:
• Wykonywanie instalacji sanitarnych, CO, deszczowych, montaż wentylacji mechanicznej,
• Prace instalacyjne głównie na dużych obiektach przemysłowych, handlowych.

Oferujemy/Gwarantujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o polską umowę o pracę – konieczność przyjazdu na podpisanie umowy i szkolenie do Gorlic (woj. małopolskie),
• Możliwość wieloletniej współpracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia + dieta delegacyjna + bezpłatne zakwaterowanie, posiłek,
• Niezbędne ubrania i narzędzia,
• Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne,
• Samochód służbowy.
Podejmiemy z Tobą współpracę, jeśli:
• Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku bądź chcesz je zdobyć. Chętnie porozmawiamy również z osobami bez doświadczenia,
• Jesteś gotowy do pracy w delegacjach – budowy na terenie Polski.
Prześlij nam swoje CV na adres jg@pracownicybudowlani.pl bądź skontaktuj się pod nr tel. 535 812 112 (Asia) bądź napisz SMS o treści: „MONTER INSTALACJI” – na pewno oddzwonię.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 86
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (26 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl