ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7654 / Ogłoszenia oczekujące: 5
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 636376 z dnia 2021-06-11 / OFERTA PRYWATNA

Zabezpieczenie imprez masowych

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Boss Protection Groupzaprasza do podjęcia współpracy przy zabezpieczeniu imprez masowych na terenie woj. małopolskiego.

Jesteśmy na największych wydarzeniach kulturalnych – m.in. koncerty, eventy, imprezy plenerowe, ; oraz sportowych – mecze piłkarskiej ekstraklasy i niższych lig, koszykarskie, hokejowe.

W najbliższym czasie będziemy obecni m.in. na Gali StandUp Comedy, Memoriale im. H. Wagnera, Strefach Kibica w całym mieście, a także na Tour de Pologne, czy Biegu Żubraw Niepołomicach.

Oferujemy możliwość wyboru zleceń, oraz atrakcyjne stawki uzależnione od rodzaju zabezpieczenia i posiadanych kwalifikacji.

Wymagamy komunikatywności, zaangażowania w powierzone obowiązki, oraz chęci do pracy.

Mile widziana znajomość języków obcych, uprawnienia do kierowania ruchem lub KPOF.

Możliwość zaliczenia pracy na poczet praktyk studenckich!

Warunkiem koniecznym do podjęcia zlecenia jest posiadanie uprawnień do zabezpieczenia imprez masowych, lub chęć ich zdobycia - posiadamy własny ośrodek szkolenia.

Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt telefoniczny 604 912 113 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, lub mailowy: justyna.drozdecka@bossprotectiongroup.pl

Autor: Justyna

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 604912113

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 106
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl