ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8250 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 627583 z dnia 2020-12-15 / OFERTA OD FIRMY

Jesteś dłużnikiem - sprawdź najciekawsze pożyczki dla zadłuż

Jesteś dłużnikiem - sprawdź najciekawsze pożyczki dla zadłużonych bez weryfikacji baz

Jeżeli masz spóźnione kredyty i potrzebujesz z minimum dokumentów, szybko, prosto pożyczyć gotówkę na dowód, to na witrynie Poradnik-kredytowy.com.pl odnajdziesz to czego potrzebujesz

Odnajdziesz na naszej stronie najkorzystniejsze na rynku pożyczki z parabanków oferowane odtrącanych przez banki, bez zdolności kredytowej, dla zadłużonych, bez weryfikowania baz BIK, KBIG, ZBP, KRD, ERIF, BIG. Możesz pobrać szybko, wygodnie i bez kontrolowania baz długoterminową pożyczkę ratalną do 60 000 zł na 60 miesięcy, bezpłatną pożyczkę z RRSO 0%, krótkoterminową chwilówkę do 7000 zł na 30 dni.

Zapraszamy na stronę http://poradnik-kredytowy.com.pl/pozyczki-dla-zadl uzonych-z-parabanku/ i sprawdź pożyczki dla zadłużonych z parabanku

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 555555555

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 73
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (12 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl