ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7721 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zwierzęta do adopcji

Nr ogłoszenia 617612 z dnia 2020-08-17 / OFERTA PRYWATNA

Górnik- pies w typie owczarka niemieckiego dlugowłosego

Tak bardzo chcielibyśmy, aby Górnik znalazł dom , swoje bezpieczne miejsce, takie już na zawsze.
Górnik jest bardzo w typie owczarka niemieckiego. Bujna, długa sierść, silna budowa ciała - to wszystko jego atuty. No i jeszcze to coś, niepowtarzalnego, rozbrajającego – co widać na zdjęciach i czego się nie da do końca opisać. Prawda, że widać? Może to klapnięte ucho? Czupryna?
Górnik już swoje w życiu przeżył - przede wszystkim rozstanie ze swoim ukochanym przyjacielem. To dojrzały, mądry i silny pies, ale swoje lata już ma (około 9 lat) i własnego domu potrzebuje jak powietrza. A czas nie działa na jego korzyść.
Na szczęście jest jeszcze pełen wigoru i radości: lubi tarzać się po trawie, pływać, biegać, inaczej mówiąc kocha szaleństwa jak każdy, normalny, zdrowy pies. Jego oczy się śmieją. Ma przy tym dość silny charakter, wymaga więc rozsądnego prowadzenia, przez osobę , która zna rasę.
Nie wiemy, jaki jest stosunek do kotów; psy sobie wybiera według własnego uznania. Chyba więc lepiej , żeby był sam. Obecnie przebywa w hoteliku w Jastrzębiu Zdroju.
Oczywiście, obowiązuje umowa adopcyjna.

Autor: modyfikacja

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 111
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zwierzęta do adopcji
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krakow.pl