ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4808 / Ogłoszenia oczekujące: 10
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 610317 z dnia 2022-07-01 / OFERTA OD FIRMY

Wyprowadzanie zaległości księgowych. Księgowość.

Myślisz, że księgowość to nic trudnego, a obsługa polega tylko na ewidencjonowaniu zaistniałych operacji gospodarczych? Muszę Cię zmartwić. Otóż księgowość w dużej mierze opiera się na przewidywaniu przyszłych kosztów oraz wprowadzeniu metod ich ograniczenia o ile jest to możliwe.

Dlatego powstają biura rachunkowe, które dzięki swojej kadrze pracowniczej mogą oferować usługi na najwyższym poziomie za naprawdę małe pieniądze. Rozwiązanie te nazywa się outsourcingiem księgowym.
Tak jak inne biura rachunkowe oferujemy prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości.

Chcąc jednak w maksymalny sposób zadowolić naszych Klientów wprowadziliśmy do naszego pakietu stałe i doraźne doradztwo księgowe, prawne oraz podatkowe. Możesz dodatkowo zgłosić się do naszego biura w chwili, gdy nie będziesz w stanie poradzić sobie z zaległościami czy to księgowymi bądź podatkowymi.


To jeszcze nie wszystko! Jeżeli posiadasz faktury, które nie zostały wprowadzone do Ksiąg to wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się wypełnieniem wszystkich formalności!


Klienci wyceniani są indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu.

Tel: (012) 398 43 58
Kom: 882 814 811 (również kontakt SMS)

Autor: Biuro księgowe

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 12 398 43 58
  • tel. komorkowy: 882 814 811

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 593
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (17 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.krakow.pl