ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 9241 / Ogłoszenia oczekujące: 76
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Matematyka

Nr ogłoszenia 608829 z dnia 2020-05-05 / OFERTA PRYWATNA

Najlepsze korepetycje online, 40 pozytywnych opinii

Uwaga! Posiadam specjalną tablicę do prowadzenia korepetycji online :) Udzielam lekcji online przez aplikację Skype, dodatkowo udostępniam wirtualną tablicę przez program Skype, jedyne czego potrzebujesz to konto Skype oraz laptop/telefon komórkowy.„Pani Kamila jest świetną korepetytorką, potrafi przekazać wiedzę i zmobilizować do nauki nawet opornego delikwenta. Mój syn po miesiącu korepetycji ( egzamin poprawkowy ) powiedział: " jak to jest możliwe, że po tak krótkim czasie wiem więcej niż przez cały rok szkolny ". Nic więcej nie trzeba dodawać. Pani Kamilo BARDZO DZIĘKUJĘ :) i do zobaczenia w roku szkolnym :)
Pozdrawiam
Katarzyna Suflita”

To tylko jedna z pozytywnych opinii o mnie :) serdecznie zapraszam na korepetycje!
Jako małe dziecko chodziłam na korepetycje na których nauczyciel nie wymagał ode mnie żebym odrobiła zadanie ani się nauczyła. Oczywiście ja cieszyłam się natomiast moi rodzice wyrzucali pieniądze w błoto. Dlatego zdecydowałam, że u mnie będzie inaczej. Bez odrobionego zadania nie
wpuszczam na lekcje, co kilka lekcji zapowiadam kartkówkę. Staram się motywować do nauki :)

O mnie:
Uwielbiam matematykę a jeszcze bardziej udzielać korepetycji. Prowadzę stronę Matematyka Gryzie (2,5 miliona wyświetleń) którą większość z Was chętnie odwiedza. Sześć lat temu zdałam maturę na poziomie rozszerzonym i jestem na bieżąco z materiałem.


Udzielam korepetycji od sześciulat i robię to z przyjemnością.

Wygrałam matematyczną Olimpiadę o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej.
Uczę w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.


Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury podstawowej i rozszerzonej.
Ze swojej strony zapewniam profesjonalny poziom nauczania, przygotowanie do zajęć wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami oraz indywidualne podejście do ucznia. :)Posiadam specjalny zeszyt z zadaniami z ubiegłych lat. Zrozumienie i rozwiązanie ich zagwarantuje zdanie matury na co najmniej 50%. Mój program nauki jest indywidualnie dobierany dla każdego ucznia.


Wygląda tak: przy każdym spotkaniu rozwiązywane jest około 10 zadań różnie punktowanych (1-5pkt). W domu uczeń musi na bieżąco powtarzać sposoby ich rozwiązań. Co około 3 lekcje uczeń pisze kartkówkę z dotychczasowych zadań (ok 15 min 3 zadania). Dostęp do tego wyjątkowego zeszytu znajduje się w internecie. :)

Organizuje tez obowiązkowe darmowe próbne matury oraz egzaminy ósmoklasisty. Jest to najlepszy sposób sprawdzenia postępu w nauce.

Opinie:
Katarzyna
6 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Jako rodzic ucznia II klasy gimnazjum z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę innym rodzicom. Pani ma świetne podejście do ucznia, potrafi zmotywować nawet tych, którym nie chce sie zbyt wiele. Syn jest bardzo zadowolony, zajęcia odbywają sie w miłej i spokojnej atmosferze. Bardzo indywidualne podejście. W ubiegłym roku kilkakrotnie korzystaliśmy z kilku korepetytorów i w końcu trafiliśmy do Pani Kamili do której syn chodzi z przyjemnością a ja wiiem, ze wydane pieniądze nie sa wyrzucane w błoto!!

Aneta
10 listopada 2016
Ocena: 5/5
"Polecam :) Pani Kamila potrafi zmotywować do nauki nawet gimnazjalistę ;)) niezwykle cierpliwa osoba ( ! ) co jest ogromnym atutem zwłaszcza przy dużych zaległościach. Jasno i zrozumiale tłumaczy."

Jowita
20 lutego 2017
Ocena: 5/5
Bardzo polecam, świetna nauczycielka w prosty sposób umie wytłumaczyć trudny materiał. Lekcje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie mam problemu zapytać się o coś czego nie rozumiem (jak miałam u poprzednich korepetytorów). Jeżeli ktos szuka osoby, która w spokojny, przejrzysty sposób wytłumaczy mu matematykę to polecam zadzwonić na ten adres ;)

Więcej opinii :
http://www.e-korepetycje.net/kamila1202/matematyka

Serdecznie zapraszam :)

Cena: 80

Autor: Kamila

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 664958889

Wstecz

Ilość wyświetleń: 20
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Matematyka
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl