ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8362 / Ogłoszenia oczekujące: 175
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Elektronika

Nr ogłoszenia 602097 z dnia 2020-04-02 / OFERTA OD FIRMY

SEKO PRIX WKI Wersja 14.2 Program Kosztorysowy Nowy 2019

Program Kosztorysowy
SEKO PRIX WKI Wersja 14.2
Pierwsze Stanowisko + Cenniki 5 sztuk - 288 artykułów + klucz w pendrive

Program do wykonywania obliczeń dla Firm w branży Budowlanej. Łatwy i szybki w obsłudze, dodatkowo na YouTube istnieje wiele poradników do programu.

Szczegółowy opis produktu:
Program kosztorysowy SeKo PRIX - WKI jest autorskim opracowaniem firmy OWEOB Promocja Sp. z o.o., wydawcy informacji o cenach w budownictwie SEKOCENBUD. Do sprzedaży został wprowadzony w 2015 roku.

Z końcem grudnia 2019 roku ukazała się kolejna wersja: SeKo PRIX-WKI 14.2.

Profesjonalny program przeznaczony zarówno do tworzenia kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną lub łącząc obie te metody (metodą mieszaną) jak również do szacowania wartości kosztorysowej inwestycji (WKI), planowanych kosztów prac projektowych i robót budowlanych (PKPPiRB). Jest to unikalne połączenie zaawansowanego programu kosztorysowego z aplikacją do wyceny wartości inwestycji.

SeKo PRIX - WKI umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju kosztorysów, na każdym etapie realizacji inwestycji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zawiera Wspólny Słownik Zamówień (CPV), konieczny do opisania przedmiotu zamówienia zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych. W programie dostępnych jest 288 katalogów.

Charakterystyczną cechą programu SeKo PRIX - WKI jest nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika. Dostępny w programie import plików .ifc oraz możliwość pobierania danych z aplikacji firmy Autodesk pozwala na pracę w techonologii BIM (Building Information Modeling).

W cenie programu aktualny komplet baz cenowych Sekocenbud na CD (Informacje kwartalne RMS, Biuletyny cen robót, Biuletyny scalone, Biuletyny zagregowane, WKI) oraz wysyłka (na terenie Polski i Niemiec).

Cechy produktu:
Rok (wydania): 2019
Rodzaj stanowiska: pierwsze
Wersja programu: pełna
Numer wersji: 14.2
Liczba katalogów: 288
Typ programu: program kosztorysowy
Zastosowanie: kosztorys uproszczony, kosztorys metodą mieszaną, kosztorys szczegółowy, obliczanie WKI, PKPPiRB

W załączniku jeden z filmów wprowadzających:

https://www.youtube.com/watch?v=QUW0-Ad6rcQ

Produkt nowy.
Wysyłka granic na terenie Polski i Niemiec.
Możliwa wysyłka za pobraniem.

Cena: 3430,00

Autor: Sekocenbud

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 723700363

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 66
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Elektronika
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl