ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8746 / Ogłoszenia oczekujące: 443
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Towarzyskie - Wszystkie \ Towarzyskie \ Randki

Nr ogłoszenia 583925 z dnia 2020-01-07 / OFERTA PRYWATNA

„Businesswoman & life”

...jeśli znasz swoją wartość i wysoko się cenisz, a masz ochotę na faceta, którego pragniesz oto jestem, nie musisz być przy mnie taktowna i zachowywać się jak dziewica. Kobieta z klasą jest w stanie po pięciu minutach znajomości (mieć go w całości) i nie stracić przy tym nic ze swojej godności.Moją słabością są konkretne kobiety - miłe, spokojne i niewulgarne w dzień a przeobrażające się w demona.... w nocy.Nie czekające na ten pierwszy ruch faceta.Ja mam właśnie pecha, że jeszcze nigdy nie spotkałem takiej kobiety o takim charakterze. Nie powiem, że bardzo cierpię z tego powodu...Dlatego wiedz moja Droga Kobieto, jeśli kiedykolwiek stanę na Twojej drodze, a będziesz spragniona bliskości faceta - po prostu powiedz trzy magiczne słowa:..... .Zazdroszczę każdemu facetowi, który miał okazję spotkać taką kobietę i podziwiam każdą, która miałaby odwagę tak się zachować. Świadoma swoich pragnień i potrafiąca jej realizować.Niektóre z was już wied zą, co mam na myśli, a te, które nie mają pojęcia - wiedzieć nie muszą co mam na myśli.
No dobrze by było, gdybyśmy wcześniej pogadali…ale jak się okaże, że chodzisz w glanach i spodniach z kreszu, nosisz pusty portfel, kolczyk w języku,masz ropiejące krostki na czterech literach i wyglądasz jak monstrum...… to jest bardzo możliwe, że tego wieczoru będę wolał poczytać książkę albo oglądać mecz. Mieszkam w Rzeszowie a więc....ja będziesz odezwij się....Tak zabrzmi narcystycznie ale jestem przystojnym facetem.

Autor: Mateusz

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 172
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Randki
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl