ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10806 / Ogłoszenia oczekujące: 891
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Angielski

Nr ogłoszenia 578444 z dnia 2019-11-05 / OFERTA PRYWATNA

KOREPETYCJE ANGIELSKI - profesjonalizm, niezawodność, efekty

Lektorka prezentująca najwyższe standardy w zawodzie (filologia angielska UJ, doktorat, stopień nauczyciela dyplomowanego, metodyk, egzaminator, 15 lat doświadczenia), zaprasza na lekcje języka angielskiego skrojone na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Specjalizuję się w pomocy dorosłym, którzy na indywidualnych lekcjach chcą poprawić swój poziom angielskiego, nabrać pewności siebie i płynności, przełamać bariery, poszerzyć słownictwo, zacząć swobodnie mówić.
Rozumiem, że największym problemem jest pokonać bariery psychologiczne, przełamać się i zacząć mówić, uwierzyć w siebie i własne umiejętności. Przestać się wstydzić, oceniać, skupiać na własnych błędach i niedoskonałościach.
Prowadzę zajęcia na każdym poziomie, także bardzo zaawansowanym. Lubię wyzwania. Mogę jednak równie chętnie pracować z osobami zaczynającymi całkowicie od postaw albo borykającymi się z językiem. Jestem cierpliwa i nie jest dla mnie żadnym problemem tłumaczenie dwa razy:) Lubię także pracę z ludźmi dojrzałymi. Wiek nie jest przeszkodą. Przeciwnie, dla jest mnie atutem. Cenię wiedzę i doświadczenie życiowe. Języka naprawdę nauczyć może się każdy i na każdym etapie życia.

Gwarantuję profesjonalizm i równocześnie pragmatyczne, komunikacyjne podejście. Nastawienie zindywidualizowane i pozarutynowe metody pracy. Stawiam na mówienie, praktyczne zastosowanie języka, realną rozmowę. Z drugiej strony nie obiecuję cudów, nie piszę "skutecznie i szybko". Skutecznie - mam nadzieję, ale oznacza to także uczciwą pracę ze strony ucznia, szybko - tak się nie da. Po prostu i tyle.

Słucham ludzi, szanuję ich oczekiwania i potrzeby. Zapewniam solidność i ciągłość - mieszkam całe życie w Krakowie i całe życie uczę. Nie wyjadę za granicę i nie "zniknę". Ludzie uczą się ze mną czasami wiele lat.Jestem oddana swojemu zawodowi. Lubię ludzi i lubię uczyć. Nie odwołuję zajęć. I tego także oczekuję z drugiej strony. Nauka aby była efektywną inwestycją wymaga systematyczności oraz kontynuacji - i o to staram się zadbać. Dostarczam materiały.
Wystawiam faktury (rachunki). Możliwość rozliczenia przelewem na konto (nie dotyczy pierwszej lekcji). Nie dojeżdżam. Zapraszam do siebie. Pułkownika Nullo (okolice Ronda Mogilskiego). Preferuję kontakt przez email (staram się nie odbierać telefonu w czasie lekcji).
INFO specjalne dla alergików: w domu są koty.

Cena: 70

Autor: Agnieszka

Kontakt:

  • adres email:
  • gadu gadu: Domosławsk
  • telefon: 501109166

Wstecz

Ilość wyświetleń: 107
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Angielski
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Ubezpieczenia na życie Kraków
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl