ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 9379 / Ogłoszenia oczekujące: 14
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 576903 z dnia 2019-10-10 / OFERTA OD FIRMY

Profilaktyka zdrowia - 14-dniowe turnusy Kamianna k. N.Sącza

Już w II połowie przyszłego roku będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do Kamiannej, do nowo powstającego Beskidzkiego Centrum Profilaktyki Zdrowia.
14-dniowe turnusy skupiać się będą na profilaktyce zdrowia, a więc na zapobieganiu chorobie i radzeniu sobie z trudnościami dnia codziennego. Oprócz oferowanych licznych zabiegów witalizujących wiek, oczyszczających, oprócz diet, skupimy się także na duchu. Dzięki specjalnie dopasowanym terapiom, każdy kto odwiedzi Kamiańskie Uroczysko będzie czuł się zrelaksowany i odprężony.

Oferta skierowana jest do osób 35+, które żyjąc szybko w dzisiejszym świecie zapomniały o zdrowiu, dla tych którzy borykają się ze stresem i dla tych, którzy chcą wypocząć i jednocześnie zadbać o zdrowie.

Nowoczesny ośrodek będzie składał się z kilkunastu pokoi z balkonami, sali konferencyjnych, licznych gabinetów i bogatego w ofertę SPA.
Ponadto dzięki współpracy z lokalnymi firmami, nasi Goście będą mogli w ramach oferty specjalnej skorzystać z atrakcji typu: wyciąg narciarski, stadnina koni, itp.

Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie prezentujemy postępy w budowie oraz nadchodzącą ofertę.

Beskidzkie Centrum Profilaktyki Zdrowia - Kamiańskie Uroczysko
@kamianskieuroczysko

Cena: 1

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 98
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl