ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 11083 / Ogłoszenia oczekujące: 25
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 573735 z dnia 2019-08-11 / OFERTA PRYWATNA

Brama Garażowa Segmentowa - GWARANCJA I SERWIS

Oferujemy Państwu zakup , montaż , transport na terenie całej Polski bram garażowych - segmentowych wykonanych z najwyższej jakości paneli.
Brama otwiera się w pionie poruszając po pionowych ocynkowanych szynach prowadzących, po czym standardowo skręca u nadproża o 90 stopni i zatrzymuje się w pozycji poziomej pod stropem.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zajmuje przestrzeni bezpośrednio przed budynkiem, a montaż za otworem sprawia, że zachowana jest maksymalny prześwit światła otworu. Panele są ocieplone 40 mm warstwą pianki poliuretanowej. Brama jest uszczelniona na całym obwodzie uszczelkami gumowymi. Dzięki powyższym właściwościom uzyskaliśmy przepuszczalność cieplną na poziomie przepuszczalności cieplnej okna - K=1.0 Bramę montuje się od wewnątrz garażu. Istnieje możliwość montażu bramy przy nadprożu już od 15 cm.
W naszych bramach stosujemy system sprężyn skrętnych (wytrzymałość ponad 20000 cykli), dzięki czemu bramę można bardzo łatwo podnieść. Na życzenie klienta: wstawimy do bramy furtkę serwisową, wstawimy okienka lub pełne przeszklenia oraz instalujemy przekładnię łańcuchową, Montujemy automatykę wiodących na rynku europejskim firm FAAC, CAME, HATO .
Bramy produkujemy w dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienia naszych klientów. Działamy w tej branży na rynku nieprzerwanie od 20 lat. Produkujemy ponad 2000 bram rocznie.
Dajemy 24 miesięczną gwarancję i realizujemy zamówienia z całej Polski. Gwarancja obejmuje również samodzielny montaż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić tak ważne dla klienta długoletnie, niezawodne działanie bram jak również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Gwarantujemy też zadowolenie z zakupu.
Zapewniamy transport, krótkie terminy realizacji, wysoką jakość i niskie ceny. Przez lata zaufało nam już tysiące klientów. Służymy doświadczeniem.
Brąz, Biała, Antracyt - 320 / 1m2 , Informacja tel. 504 498 373, promobramy@wp.pl

Cena: 320

Autor: irek

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 504498373

Wstecz

Ilość wyświetleń: 48
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krakow.pl