ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8610 / Ogłoszenia oczekujące: 515
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Tłumaczenia

Nr ogłoszenia 570170 z dnia 2020-01-17 / OFERTA OD FIRMY

Tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych na język angielski

Magister anglistyki ze specjalizacją translatoryczną oferuje tłumaczenia streszczeń prac licencjackich , magisterskich oraz inżynierskich na język angielski. Doświadczenie w branży tłumaczeń gromadziłem poprzez współpracę z biurami tłumaczeń oraz klientami indywidualnymi.

W skład mojej oferty wchodzą także tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne w parze językowej angielski-polski w określonych poniżej dziedzinach.

Tłumaczenia ogólne - obejmują teksty o tematyce ogólnej, takie jak CV, listy motywacyjne, prace dyplomowe, streszczenia prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich, listy, artykuły, sprawozdania itp.

Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą dokumentów z fachową terminologią. Moja oferta obejmuje przede wszystkim teksty biznesowe, na przykład z dziedziny marketingu, zarządzania i finansów oraz techniczne, z takich branż jak elektryka, transport i logistyka, budownictwo, kolejnictwo czy też instrukcje różne rodzaju urządzeń.

Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie, stawki zaczynają się już od 20 zł za 1800 znaków ze spacjami (1 strona rozliczeniowa). W przypadku tłumaczeń streszczeń, cena za stronę wynosi w większości przypadków od 20 do 25 złotych.

W swojej pracy posługuję się oprogramowaniem wspierającym tłumaczenie (CAT), które zapewnia spójność terminologiczną i najwyższą jakość przekładu. Prowadzę własną działalność gospodarczą, wystawiam rachunki i faktury bez VAT.

W celu przesłania zapytania dotyczącego tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych lub innych tekstów, zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza na mojej stronie internetowej lub podanego wyżej numeru telefonu. Po przesłaniu tekstów otrzymają Państwo bezpłatną wycenę.

Więcej informacji na temat pisania i tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych znajdą Państwo na stronie: https://tlumaczeniapracdyplomowych.wordpress.com/j ak-napisac-lub-przetlumaczyc-streszczenie-pracy-dy plomowej-po-angielsku/

Cena: 20

Autor: Krystian

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 509049558

Wstecz

Ilość wyświetleń: 169
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Tłumaczenia
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl