ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10788 / Ogłoszenia oczekujące: 994
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Różne - Wszystkie \ Różne \ Imprezy w mieście

Nr ogłoszenia 570158 z dnia 2019-05-30 / OFERTA PRYWATNA

Festiwal Joga Party, klub Forty Kleparz, Kraków, 29 czerwca

JOGA PARTY FESTIWAL – III EDYCJA

Kochani fani jogi i nie tylko! Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ ponownie spotkamy się wszyscy w Fortach Kleparz, celebrując Międzynarodowy Dzień Jogi!

200 milionów! Tak – na całym świecie jogę praktykuje około 200 milionów ludzi. Dlaczego? Ponieważ joga jest całościowym system, dzięki któremu osiągamy harmonię między ciałem, umysłem i duchem.

Jako potężne antidotum na stresy współczesnego życia, joga jest praktyczną filozofią, która ma na celu zjednoczenie ciała, umysłu i ducha dla osiągnięcia równowagi w życiu na każdej platformie. Oczywistym jest, iż praktyka asan korzystnie wpływa na wszystkie systemy w ciele, tonizują mięśnie, stymulują przepływ krwi i wpływają na ogólną kondycję ciała.

Ale to nie wszystko. Odkryj, że joga ma zdolność uspokojenia umysłu, zwiększenia koncentracji i zdolność radzenia sobie z napięciami. Poczuj na własnej skórze, iż jest to kompletny system osobistego rozwoju, wewnętrznego wzrastania, rozwijania dobrych cech charakteru, kultywowania najważniejszych życiowych wartości.

Możesz pomyśleć: „O! To jest bardzo interesujące, ale to nie dla mnie.” Jeśli jednak zaczniesz praktykować jogę, z pewnością będziesz mile zaskoczony. Chociaż na początku możesz doświadczyć, że niektóre asany są trudniejsze do wykonania, niż na to wyglądają, i że nie wszystkie twoje stawy, ścięgna i mięśnie będą chciały tak pracować jakbyś tego sobie życzył, nie poddawaj się. Asany jogi wkrótce zaczną ci pomagać w pokonaniu każdej fizycznej słabości, jaką możesz mieć. Będą również „rozciągać” twój umysł i zwiększać koncentrację.

Zatem wszystko, czego tak naprawdę potrzebujesz, aby rozpocząć ćwiczenia, to twoje ciało, otwarty umysł i odrobina dobrych chęci. Już sama decyzja, że chcesz zacząć, jest dobrym początkiem. Bez względu na wiek czy poziom twojej sprawności, joga jest jednym z najlepszych sposobów, aby pozostać zdrowym, dobrze wyglądać i czuć się świetnie.

Ale UWAGA! Nasze Joga Party to nie tylko przeróżne asanowe warsztaty. To lifestylowa impreza, której celem jest pokazanie jak można żyć zdrowo i harmonijnie. Nie braknie więc kursów zdrowego gotowania, praktyk medytacji i relaksacji dla wewnętrznego odpoczynku, warsztatów pracy z umysłem, a także prelekcji, dzięki którym można lepiej zrozumieć samego siebie. Bo jak bez tego można wiedzieć czego potrzebujemy do szczęścia? 😉 Będą także medytacyjne koncerty, dzięki którym poczujesz się lekko. A przed Fortami ustawią się Food Trucki, przeróżni wystawcy, eco producenci itp. itd. etc.

Będzie jak zwykle bardzo barwnie. Taki jogowy tygielek różności. Serdecznie zapraszamy!!!!!

Obserwuj nasze facebookowe wydarzenie. Od maja ruszymy całą parą z postami prezentującymi poszczególne punkty programu. Będziemy też wrzucać różne ciekawostki, jogowe mądrości i porady. Zerknij na naszą stronę www.jogaparty.pl

I do zobaczenia!

Autor: Joanna

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 80
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Imprezy w mieście
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Ubezpieczenia na życie Kraków
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl