ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8596 / Ogłoszenia oczekujące: 635
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Towarzyskie - Wszystkie \ Towarzyskie \ Przyjaciele

Nr ogłoszenia 552877 z dnia 2020-07-12 / OFERTA PRYWATNA

Poznam / zaprzyjaźnię się

Witam. Chciałbym poznać kogoś zwykłego, przeciętnego, nijakiego, szarego. Jedną z tysięcy tych zwyczajnych osób, które mijam codziennie na ulicy. Chciałbym, by była to osoba mająca podobne problemy jak moje i podobną sytuację życiową, bo wtedy ludzie się lepiej rozumieją i mogą stać się bardziej bliscy. Bo tego mi właśnie najbardziej w życiu brakuje - bliskiej osoby. Gdy dwoje ludzi znajduje się w trudnej sytuacji, ale wiedzą że wciąż mają siebie nawzajem, to żyje się zupełnie inaczej. A gdy człowiek zostaje w tym bagnie sam ze sobą, to po krótszym czy dłuższym czasie może skończyć ciężką depresją albo i czymś gorszym.

Teraz dwa słowa o mnie. Mieszkam w Krakowie, mam 27 lat. Trochę mnie w życiu sponiewierało, przez lata szkolne grałem rolę typowego chłopca do bicia, w rodzinie było i nadal jest kiepsko, ale nie chcę się użalać. Dość powiedzieć, że mam zdiagnozowaną fobię społeczną i od dobrych kilku lat łykam różne lekarstwa. Dużo siedzę w domu, pracuję przez internet. Nie jest to szczyt moich marzeń, ale w zwyczajnej pracy, wśród nowych i obcych ludzi, nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Nie wiem co przyniesie przyszłość i boję się tego, dlatego wiele o tym nie myślę. Żyję z dnia na dzień, na zasadzie będzie co będzie. Może dla kogoś to głupie i nieodpowiedzialne, ale z drugiej strony świat nie jest idealny i ja też nie muszę. Ostatecznie i tak wszyscy skończymy w piasku, a to co wyciśniemy z życia, to nasze.

Proponuję znajomość przez mail, z perspektywą na poznanie się osobiście w przyszłości, jeśli będzie widać widać że warto. Ale niczego nie obiecuję. Mój mail: a77777@interia.pl. Pozdrawiam, M.

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 1677
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Przyjaciele
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl